ورود به پنل کاربری

راهنمای کار با وب سایت شخصی اساتید انگلیسی (استاتیک)

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ | 

جهت مشاهده سایت شخصی اساتید لازم است پس از بازکردن مرورگر آدرس زیر درج گردد یا در صورت داشتن وب سایت شخصی اساتید فارسی روی En کلیک شود.                                                                                                          
                                                                                                                              (-enنام خانوادگی به انگلیسیhttp://webpage.khu.ac.ir/)
به عنوان نمونه کلیه مراحل روی وب سایت شخصی سرکار خانم دکتر میرطاهری ارائه می گردد:
 

اطلاعات موجود در منو ثابت بوده و در هنگام درخواست می بایست عکس پرسنلی به همراه اطلاعات خواسته شده تکمیل و ارسال گردد.

جهت ورود به سایت لازم است آدرس /wp-login.php -enنام خانوادگی به انگلیسی http://webpage.khu.ac.ir/ باز گردد:

username و password خود را وارد کرده تا وارد صفحه ویرایش شوید.

می توانید personal options خود را داخل صفحه my profile به روزرسانی نمایید .

همچنین Password از قسمت زیر قابل تغییر است:

برای ویرایش صفحات می بایست وارد منو PagesAll Pages شوید:

١- روی Page، home گزینه Edit را انتخاب کنید:


روی هر بخشی که مدنظر شماست گزینه Edit را انتخاب نمایید و متن و یا تصویر مورد نظر را ویرایش و سپس گزینه save و update را انتخاب نمایید.

موارد مربوط به Single Image، Biography، Education & Training ، Academic Positions و Honors, Awards and Grants در home page موجود می باشد.
-ویرایش تصویر:

ابتدا با انتخاب گزینه ضربدر عکس قبلی را حذف نمایید و سپس با انتخاب   تصویر مورد نظر خود را Upload و جهت نمایش گزینه Set Image انتخاب نمایید.   


 
در نهایت عکس مورد نظر را انتخاب نموده و روی Set Image کلیک نمایید.

 
گزینه Save و سپس Update را انتخاب نمایید.

-تغییر متن داخل بلوک :
روی گزینه Edit کلیک کرده و  متن مورد نظر را در محیط ویرایشگر کپی و در نهایت تغییرات را Save و Update نمایید.
 

- برای ویرایش هر یک از موارد Academic Positions روی گزینه Edit کلیک نمایید تا وارد صفحه زیر شوید.
 

موارد مورد نظر را ویرایش و سپس گزینه Save و Update را انتخاب نمایید.

- جهت اضافه کردن به موارد Academic Positions باید روی گزینه به علاوه چنانچه در شکل زیر نشان داده شده است کلیک نمایید و گزینه single position را انتخاب نمایید و موارد داخل فرم را وارد و Save و در نهایت Update نمایید.

- جهت ویرایش Education & Training روی گزینه مورد نظر Edit را انتخاب نمایید اطلاعات را ویرایش و سپس گزینه Save و Update را انتخاب نمایید.

- جهت اضافه کردن به موارد Education & Training باید روی گزینه به علاوه چنانچه در شکل زیر نشان داده شده است کلیک نمایید و گزینه single education را انتخاب نمایید و موارد داخل فرم را وارد Save و در نهایت Update نمایید.

- جهت ویرایش Honors, Awards and Grants روی گزینه مورد نظر Edit را انتخاب نمایید اطلاعات را ویرایش و سپس گزینه Save و Update را انتخاب نمایید.
 

جهت اضافه کردن به موارد Honors, Awards and Grants باید روی گزینه به علاوه چنانچه در شکل زیر نشان داده شده است کلیک نمایید و گزینه single award را انتخاب نمایید و موارد داخل فرم را وارد Saveو در نهایت Update نمایید.

٢- روی برگه research، Edit را انتخاب کنید: روی هر بخشی که مدنظر شماست گزینه Editرا انتخاب نمایید و متن را ویرایش و سپس Save نمایید.

موارد مربوط به Research Interest، Laboratory Personel، Patent و Research Project در research page موجودمی باشد.

- تغییر متن داخل بلوک :
روی گزینه Edit کلیک کرده و  متن مورد نظر را در محیط ویرایشگر کپی و در نهایت تغییرات را Save و Update نمایید.

به روزرسانی بلوک Research Interest:
 
به روزرسانی بلوک Patent :

- برای ویرایش هر یک از موارد Others روی گزینه Edit کلیک نمایید تا وارد صفحه زیر شوید. سپس تغییرات را اعمال و گزینه Save و Update را انتخاب نمایید.

- جهت اضافه کردن به موارد Others باید روی گزینه به علاوه چنانچه در شکل زیر نشان داده شده است کلیک نمایید و گزینه single interest را انتخاب نمایید و موارد داخل فرم را وارد Saveو در نهایت Update نمایید.

- جهت ویرایش تصاویر متحرک Laboratory Personel روی گزینه مورد نظر ویرایش را انتخاب نمایید اطلاعات را Edit ، همچنین تصویر قبلی حذف و Add Image و Set Image را انتخاب و سپس روی Save و Update کلیک نمایید.

- جهت اضافه کردن به موارد Personel باید روی گزینه به علاوه چنانچه در شکل زیر نشان داده شده است کلیک نمایید و گزینه single personnel را انتخاب نمایید و موارد داخل فرم را وارد Save و Update نمایید.

- جهت ویرایش هر یک از موارد Research Project روی گزینه مورد نظر Edit را انتخاب نمایید اطلاعات را ویرایش ، همچنین تصویر قبلی حذف و Add Image و Set Image را انتخاب و سپس روی Save و Update کلیک نمایید.

- جهت اضافه کردن به موارد Project باید روی گزینه به علاوه چنانچه در شکل زیر نشان داده شده است کلیک نمایید و گزینه single project را انتخاب نمایید و موارد داخل فرم را وارد ، Save و Update نمایید.

٣- روی برگه publications، Edit را انتخاب کنید:

تغییر متن داخل بلوک :
روی گزینه Edit کلیک کرده و  متن مورد نظر را در محیط ویرایشگر کپی و در نهایت تغییرات را Save و Update نمایید.

- در صورت نیاز به اضافه کردن چکیده مقالات یا کتب در بخش زیر، می بایست روی منو اصلی وارد publication شده و Add new را انتخاب کرده و اطلاعات را وارد و فایل آن را Upload نمایید.٤- روی teaching page، Edit را انتخاب کنید:

- تغییر متن داخل بلوک teaching:
روی گزینه Edit کلیک کرده و  متن مورد نظر را در محیط ویرایشگر کپی و در نهایت تغییرات را Save و Update نمایید.

- جهت ویرایش  current teaching روی گزینه مورد نظر Editرا انتخاب نمایید اطلاعات را ویرایش و سپس Save و Update را انتخاب نمایید.

- جهت اضافه کردن به موارد current teaching باید روی گزینه به علاوه چنانچه در شکل زیر نشان داده شده است کلیک نمایید و گزینه single position را انتخاب نمایید و موارد داخل فرم را وارد سپس save و در نهایت update نمایید.

٥- روی gallery page، ویرایش را انتخاب کنید:

- روی گزینه Edit کلیک کرده و  متن مورد نظر را در محیط ویرایشگر کپی و در نهایت تغییرات را Save و Update نمایید.

- برای تغییر دادن تصاویر موجود می بایست از منوی اصلی، gallery و سپس روی هر گزینه Edit را انتخاب نمایید و سپس Featured Image کلیک کرده و تصویر مورد نظر را Upload و به عنوان تصویر شاخص قرار دهید.

- در صورت عدم نیاز به نمایش هر یک از موارد گالری می توانید Trash را انتخاب نمایید.

- در صورت نیاز به اضافه کردن تصاویر اضافی، گزینه Add New را انتخاب نمایید سپس عنوان مورد نظر را وارد و روی featured image کلیک و سپس تصویررا Upload و روی Publish کلیک نمایید.

٦- روی contact page، Editرا انتخاب کنید:

- تغییر متن داخل بلوک :
روی گزینه Edit کلیک کرده و  متن مورد نظر را در محیط ویرایشگر کپی و در نهایت تغییرات را Save و Update نمایید.


 

- برای ویرایش هر یک از موارد اطلاعات تماس روی گزینه Edit کلیک نمایید تا وارد صفحه زیر شوید. سپس تغییرات را اعمال و گزینه Save و Update را انتخاب نمایید.

- جهت اضافه کردن به موارد تماس باید روی گزینه به علاوه چنانچه در شکل زیر نشان داده شده است کلیک نمایید و گزینه single icon with description را انتخاب نمایید و موارد داخل فرم را وارد و Save و Update نمایید.
 

٧- برای اضافه کردن رزومه انگلیسی می بایست وارد Media بخش Library شده و گزینه Add New را انتخاب کنید:

- ابتدا فایل رزومه خود با فرمت pdf را به صورت زیر rename کنید _CV.pdf نام دایرکتوری (اولین حرف بزرگ)
بطور نمونه برای آدرس صفحه شخصی سرکار خانم دکتر میرطاهری به آدرس http://webpage.khu.ac.ir/mirtaheri-en/   نام فایل رزومه فارسی بصورت Mirtaheri_CV.pdf باید بارگذاری گردد.

- در صورتی که فایل رزومه تغییر داده شده ابتدا روی فایل رزومه قبلی کلیک کرده و Delete Permanently را انتخاب  و سپس فایل رزومه جدید را مجدد به روش بالا Upload نمایید.
 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 273 بار   |   دفعات چاپ: 11 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر